Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.5
PredatorRated ★ 3.5
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.5
SkylineRated ★ 0.5
ChronicleRated ★ 4.0
Ghost RiderRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 4.0
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 3.5
King KongRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
TroyRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 5.0