Movies
Ratings
312
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
RedRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0