Titles you rated
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.0
David Attenborough: A Life on Our PlanetRated ★ 4.0
The Dawn WallRated ★ 4.0
Totally Under ControlRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
Free SoloRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Two Night StandRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 3.5
WildRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 3.5