Titles you rated
1917Rated ★ 4.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 0.5
Yuwol: The Boy Who Made the World DanceRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
First ManRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 2.0
FrankRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5