Movies
Ratings
110
Fifty Shades DarkerRated ★ 1.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Golden SlumberRated ★ 1.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.0
Into the StormRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 2.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0