Titles you rated
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Black AdamRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
The World of KanakoRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
UnchartedRated ★ 2.0