Movies
Ratings
247
The Edge of SeventeenRated ★ 4.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
CocoRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 1.5
The Classified FileRated ★ 3.5
TomorrowlandRated ★ 3.5
The Chronicles of EvilRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
Salut d’AmourRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 1.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0