Series
Ratings
250
Jang Hee BinRated ★ 4.0- Fox and Cotton CandyRated ★ 3.5
SeoulmoonRated ★ 4.0- Eun ShilRated ★ 5.0
- Palace of DreamsRated ★ 5.0
- Ad MadnessRated ★ 4.0
Age of InnocenceRated ★ 4.0- Into the SunlightRated ★ 5.0
Trap of YouthRated ★ 5.0- You and IRated ★ 5.0
Delicious ProposalRated ★ 4.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 5.0- TruthRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 4.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.0- School Season 1Rated ★ 4.0
- Star in My HeartRated ★ 5.0
HotelierRated ★ 5.0
ResurrectionRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 5.0