Titles you rated
PresidentRated ★ 2.5- DreamRated ★ 3.0
- Roller coaster 3Rated ★ 3.5
Strongest Chil-wooRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 1.5
Secret DoorRated ★ 5.0
Who Are You?Rated ★ 3.0
MidasRated ★ 4.0
Scandal: A Shocking and Wrongful IncidentRated ★ 5.0
The Three MusketeersRated ★ 4.5
Lights and ShadowsRated ★ 3.0
My Secret HotelRated ★ 3.5
Shin DonRated ★ 3.0
TemptationRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 5.0- KkangsooniRated ★ 4.0
Becoming a BillionaireRated ★ 5.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 4.0