Movies
Ratings
96
The HelpRated ★ 4.5
14 BladesRated ★ 4.0
All's Well, Ends WellRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.5
TiMERRated ★ 2.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.5
DivergentRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
Hot for TeacherRated ★ 1.0
The Evil TwinRated ★ 1.0
Master KIMsRated ★ 1.0
The Mafia, The SalesmanRated ★ 3.0