Series
Ratings
306
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Twelve Warrior Explosive Eto RangersRated ★ 5.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Oshi no KoRated ★ 4.0- Love in the Big CityRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.5- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
Beyond GoodbyeRated ★ 3.5