Series
Ratings
23
High KickRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0- Money's Warfare: The OriginalRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 3.5