Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Protect the BossRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
SignRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0