Movies
Ratings
406
ExitRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
GlassRated ★ 3.0
The Nutcracker and the Four RealmsRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Hannah ArendtRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Ip Man 3Rated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5