Series
Ratings
49- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.5
VictoriaRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
LutherRated ★ 4.0
LutherRated ★ 4.5
LutherRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
The MissingRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0