Series
Ratings
14
Narco-SaintsRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0