Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
MIU404Rated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 5.0
Trigun StampedeRated ★ 5.0
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 5.0
HannibalRated ★ 4.0
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
Sonny BoyRated ★ 5.0
HannibalRated ★ 3.5
The UntamedRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 1.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 5.0
BonesRated ★ 4.5
BonesRated ★ 4.5
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0