Titles you rated
The Hateful EightRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
T2 TrainspottingRated ★ 3.5
TrainspottingRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.0
V for VendettaRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
The WalkRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.0
DetachmentRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
John WickRated ★ 3.0
Bleak NightRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.0