Titles you rated
MidsommarRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 5.0
The Hills Have EyesRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
EuroTripRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
ThoroughbredsRated ★ 3.5
RoostRated ★ 4.5
DamselRated ★ 5.0
SleepRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 3.0
Under the Tuscan SunRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0
Leave the World BehindRated ★ 5.0
Raise the Red LanternRated ★ 5.0
Lady Chatterley’s LoverRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 5.0