Movies
Ratings
1022
Save the Green Planet!Rated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The BarRated ★ 2.0
HollandRated ★ 2.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Three Thousand Years of LongingRated ★ 3.5
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0- The CollectionRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Premium RushRated ★ 3.0
A Different ManRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Gray MattersRated ★ 3.5