Titles you rated
Shallow HalRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
All for LoveRated ★ 3.0
Little ManRated ★ 2.5
Ice AgeRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 2.5
BladeRated ★ 3.0
TronRated ★ 3.5