Movies
Ratings
163
Love StoryRated ★ 4.0- Skeletons in the ClosetRated ★ 3.5
Just MarriedRated ★ 2.5
Meet the ParentsRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 0.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Railroad ManRated ★ 3.5
Miss CongenialityRated ★ 3.0
Jane EyreRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Last PresentRated ★ 3.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
CrossingRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
Now Is GoodRated ★ 3.0
Break OutRated ★ 2.0
Just FriendsRated ★ 2.5
To Rome with LoveRated ★ 4.0
There's Something About MaryRated ★ 2.5
Shall We Dance?Rated ★ 4.0