Movies
Ratings
574
VenomRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
MinariRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
DuneRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 3.5
Too Beautiful to LieRated ★ 3.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Free GuyRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The War with GrandpaRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5