Titles you rated
Furious 7Rated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
The Last BlossomRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
Beauty and the Beast: Belle's Magical WorldRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
Knight and DayRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Lost HighwayRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 2.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.5