Movies
Ratings
33
LucyRated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 2.5
LeonRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5