Titles you rated
- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0