Series
Ratings
143
The Beauty InsideRated ★ 2.5
MirandaRated ★ 3.5- MirandaRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
Society GameRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Squad 38Rated ★ 3.0
Tomorrow with YouRated ★ 4.0
Prince HoursRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 3.0
- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 2.5
Mr. BeanRated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 3.0
Vector Men : Warrior Earth Season 2Rated ★ 3.0- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0