Titles you rated
TraffickersRated ★ 2.5
The Big SwindleRated ★ 4.0
MapadoRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5- Highway StarRated ★ 2.5
Guns & TalksRated ★ 5.0
HandphoneRated ★ 2.5
Fantastic FourRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 3.0
BladeRated ★ 5.0
Scary MovieRated ★ 4.0
DittoRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
Running TurtleRated ★ 3.0
Bring It OnRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Midnight FMRated ★ 2.0