Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
KitbullRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 3.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.0
Detective Conan: Episode “ONE”Rated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 3.5
Raging GraceRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
Anatomy of a MurderRated ★ 3.5
MemoriaRated ★ 2.5