Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Good BoyRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Fly Me to the MoonRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.0