Series
Ratings
102
Revolutionary LoveRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
Tomorrow with YouRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 4.5
Man to ManRated ★ 5.0
Chicago TypewriterRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 4.5
EntertainerRated ★ 2.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 2.5
Bring It On, GhostRated ★ 2.5