Movies
Ratings
1114
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
PossessorRated ★ 3.0
The Boss: Anatomy of a CrimeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BabyRated ★ 2.0
Room 203Rated ★ 2.0
I WishRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
NoahRated ★ 3.0
A Monster in ParisRated ★ 3.5
DemonicRated ★ 3.0
The WardRated ★ 3.5
The StrangersRated ★ 3.5
TomboyRated ★ 4.5
Captain FantasticRated ★ 5.0
Missing YoonRated ★ 2.0
Romantic ComedyRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
The Evil DeadRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5