Titles you rated
- GokusenRated ★ 4.5
Producing NobutaRated ★ 2.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 4.5- Bambino!Rated ★ 3.0
Lunch QueenRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
YouRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0