Movies
Ratings
1160
Extreme JobRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 1.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
The MuleRated ★ 4.5
Rough NightRated ★ 3.0