Movies
Ratings
336
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
Cube²: HypercubeRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 0.5
Swing GirlsRated ★ 2.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 2.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0