Titles you rated
SerendipityRated ★ 2.5
CJ7Rated ★ 3.5
Love on DeliveryRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The MaskRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
AkiraRated ★ 3.0
SoulRated ★ 5.0
Days of Being WildRated ★ 3.5
A Moment of RomanceRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
King of BeggarsRated ★ 4.0
King of ComedyRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0