Series
Ratings
72
LobbyistRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
The Full Throttle GirlRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Code Blue Season 2Rated ★ 3.5
Code BlueRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 4.0- ポケットモンスターRated ★ 4.0
Lovers of MusicRated ★ 3.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 3.0