Movies
Ratings
231
After YangRated ★ 4.0
An AffairRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 5.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 5.0
Bride WarsRated ★ 4.0
Soul MateRated ★ 5.0
Magic Mike XXLRated ★ 4.0
Magic MikeRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
22 Jump StreetRated ★ 5.0
xxxHOLiC The Movie: A Midsummer Night's DreamRated ★ 4.0
21 Jump StreetRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
SinisterRated ★ 1.5
Music and LyricsRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0- Oh Brother, Oh Sister!Rated ★ 5.0