Movies
Ratings
1101
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Mirrors No. 3Rated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
DownsizingRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0- MonkeyboneRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- VirusRated ★ 2.0
The Kid with a BikeRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.5
The Edge of DemocracyRated ★ 4.0
QueerRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 4.0
Aachi and SsipakRated ★ 3.5