Movies
Ratings
24
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Suspect XRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
Final Destination 3Rated ★ 4.0
Le Grand ChefRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
HugoRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
MadagascarRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.0