Series
Ratings
31- Physical: AsiaRated ★ 4.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 5.0- JeongnyeonRated ★ 4.0
- 생존왕Rated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 5.0
The WhirlwindRated ★ 5.0
The 8 ShowRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 5.0
One DayRated ★ 5.0
A Shop for KillersRated ★ 5.0
Death's GameRated ★ 4.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 5.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 2.0
Lessons In ChemistryRated ★ 5.0
The Devil's PlanRated ★ 4.0
BloodhoundsRated ★ 4.5