Movies
Ratings
231- Take OffRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The KingRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
The ChaserRated ★ 4.5
Crying FistRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.5