Titles you rated
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 3.0
The DescentRated ★ 5.0
The Passion of the ChristRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Saw VRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 5.0
Requiem for a DreamRated ★ 5.0
Horror Stories 2Rated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 5.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
CubeRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Jackass 2.5Rated ★ 4.0