Movies
Ratings
562
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Bring It On: Fight to the FinishRated ★ 3.5
Bring It On: In It To Win ItRated ★ 3.5
Bring It On AgainRated ★ 3.0
GracieRated ★ 3.5
Goal II: Living the DreamRated ★ 4.0
Bring It On: All or NothingRated ★ 4.0
The Longest YardRated ★ 4.0
Fever PitchRated ★ 3.5
We Are MarshallRated ★ 4.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 4.0
Gridiron GangRated ★ 4.5