Titles you rated
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Whispering CorridorsRated ★ 4.0
AntzRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 4.5
Perfect GameRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 3.0
Good Luck ChuckRated ★ 3.0
For the EmperorRated ★ 3.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 2.5