Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0- Black GospelRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
The RockRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
No Strings AttachedRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
The Ugly TruthRated ★ 4.0