Titles you rated
The PrestigeRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Lincoln LawyerRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
LegendRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
Boiler RoomRated ★ 3.0
GoldRated ★ 4.5
99 HomesRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 3.5
I Love You Phillip MorrisRated ★ 3.5
Margin CallRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 5.0
Jerry MaguireRated ★ 5.0
Being John MalkovichRated ★ 4.5
DownfallRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
Donnie BrascoRated ★ 5.0