Titles you rated
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 3.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
The Good DoctorRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0- WhitechapelRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- Initial D: Second StageRated ★ 4.0
- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.0
- Initial D: Fourth StageRated ★ 4.0
- Initial D: Fifth StageRated ★ 4.5
- Initial D: Final StageRated ★ 4.0
Initial D: First StageRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0