Titles you rated
The MercilessRated ★ 3.5
Gran TorinoRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
ZodiacRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
The BirdsRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
The Cutting Edge: The Magic of Movie EditingRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0