Movies
Ratings
686
Good NewsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
CupidRated ★ 0.5
MonsterRated ★ 4.5
UgliesRated ★ 1.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
Troll FactoryRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Talk to MeRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
CobwebRated ★ 3.0
Three SistersRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.5
NowhereRated ★ 2.0